Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
HYDROELECTRIC - COMPANY OF ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K32313005Q-Nen falimentim
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Zbatimin e marreveshjes se koncesionit te nenshkruar ndermjet Essegei s.r.l. dhe ministrise se industrise dhe energjitikes dhe ministrise se ekonomise. Ristrukturimin ,riaktivizimin dhe fuqizimin e hidrocentraleve te vogla ekzistueseduke iu referuar hidrocentralit ne kerkimin e zhvillimin e sistemeve per permisimin e prodhimit. Trajnime profesionale dhe administrative per personelin etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Grigor Zoraqi 49
ESSEGEI 51
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Administratorė: Giordano Gorini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -2,174,642.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 74,783,385.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -1,677,682.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HYDROELECTRIC - COMPANY OF ALBANIA
HYDROELECTRIC - COMPANY OF ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!