Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
TEUTA PRINT
Numri unik i identifikimit (NIPT): K32312501J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,870,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Botime ,shtypje dhe shpėrndarje tė librave, shtypshkrimeve, tregti paisje tė ndryshme kancelerie dhe mallra industrialė
Adresa: DURRES DALIP PEZA L.17
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Teuta Luarasi 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Teuta Luarasi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TEUTA PRINT