Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
Eurogjici Security SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31929010K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 109,446,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 109,446
Fusha e veprimtarisė: Ruajtja e rendit dhe e vlerave materiale dhe monetare ne keto objekte. Ruajtja e vlerave pasurore e monetare gjatee levizjes. Ruajtja e jetes se personelit me objekte dhe ne levizje. Ruajtjen dhe sigurimin fizik te objekteve publike e private. Sigurimin fizik, mbrojtjen e jetes dhe te shendetit te shtetasve vendas e te huaj. Shoqerimin e vlerave monetare e materiale ose te sendeve te cmuara gjate transportit te tyre.Importim,tregtim dhe instalim tė mjeteve tė sistemit vrojtues,sinjalizues,audoviziv,mjeteve tė mbrojtjes kundra zjarrit,pajisjeve tė ndėrlidhjes tė teknikave tė tjera tė lejuara si dhe projektimin,instalimin,dhe programimin e pajisjeve tė telekomunikacionit,radiokomunikacionit dhe sistemeve tė kontrollit dhe monitorimit nė distancė tė automjeteve. Ofrimin e servisit per mirembajtje te sistemit te kamerave, sistemit te sinjal alarmeve, aparateve te sinjaleve, sitemit te nderlidhjes, radiodore etj. Blerje, shitje dhe tregtim automjetesh te llojeve te ndryshme.
Adresa: TIRANE Rruga Adem Jashari,Lagjia nr8,Ndertesa 4,Hyrja 10,Ap 3,Njesia Bashkiake nr 5.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Lavdrim Gjici 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Lavdrim Gjici
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Bujar Osmani
Eurogjici Security SHPK