Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
GRAPHIC LINE - 01
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31722069H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Studio Grafike. Sherbime kompjuterike. Sherbime ne Internet. Sherbime mediatike. Tregetim materiale ndertimiinerte, parafabrikate betoni, konglomerate, bituminoze, rere, cakell, gure e mermer. Aktivitete tregetare, Import-Export, tregetimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve me shumice dhe pakice, si dhe aktivitete te tjera qe lejon ligji. Tregetim artikuj te ndryshem indrustriale. Tregetim artikuj te ndryshem ushqimore. Tregetim artikuj te ndryshem bujqesore e blegtorale. Tregetim paisjesh elektro-shtepiake, elektronike, mekanike, hidrosanitare, hidraulike, kabllo elektrike, dhe instrumenta mates e preres, prodhime qeramike, artizanati, etj. Tregetim produktesh te gateshmedhe gjysem te gateshme me shumice e pakice. Tregetim automjetesh, pjese kembimi, bateri, goma, vajra lubrifikante .Servis makinash. Tregetim makina bujqesore dhe pjese kembimi per to .Tregetim kompjutera, aparate fotografimi, printera, etj .Tregetim produkte artizanale, kimike, tekstile, konfeksione, artikuj plastike, leter, xhama, mobilje, etj. .Tregetim artikuj sportive dhe te argetimit, materiale kancelarie, paisje zyrash,etj. Transport mallrash te te gjitha llojeve brenda dhe jashte vendit. Transport udhetaresh brenda dhe jashte vendit. .Tregetim bimesh medicinale e etero-vajore. Tregetim plerash e prodhimesh te tjera kimike .Tregetim prodhimesh kozmetike e estetike. Hapje e shfrytezim hotelesh, motelesh, baresh, restorantesh, diskotekash, qendrash pushimi e kurative. Punime duralumini e tregetimi i tyre. Punime druri, tregetime prodhimesh druri te ndryshme, mobilje orendi, dyer dritare etj.Te drejten per botime, shtypshkrime, shperndarje dhe tregtim libri, etj.Punime topografike, projekte, etj. Rrealizimi i kurseve dhe trajnimeve profesionale
Adresa: TIRANE Bulevardi Zogu i I-re, pallati.KirchBerger, prane cirkut
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gjergj Kote 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Gjergj Kote
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:www.graphicline01.com
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GRAPHIC LINE - 01