Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
E U R O K O N T A K T
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31721019N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gent Prizreni 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Gjergji Kerpi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 5,920,999.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -1,705,124.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
E U R O K O N T A K T