Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
UHY Elite(K31712103L)
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31712103L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Kryerja e misionit te kontrollit ligjor te llogarive dhe ekspertizave kontabel. Sherbime te konsulences financiare, konsulences fiskale per njohjen dhe zbatimin e legjislacionit fiskal, administrative, dhe sherbime te tjera konsulence te biznesit ne pergjithesi. Sherbime te tjera te lidhura me shoqerite tregtare, si: ndarje, bashkim, perthithje, administrim, likujdim, falimentim; rritje dhe zvogelim kapitali; perfaqesim ne ceshtje gjyqesore qe kerkojne nje ekspertize kontabile ose fiskale, tregtare, ekonomike etj. Pergatitjen e planeve te biznesit per nevojat e drejtuesve dhe per palet e treta, rivleresim aktiveve; keshillime biznesi mbi mundesite e zhvillimit, keshillime per fillim aktiviteti tregtar etj. Ngritja, permiresimi dhe mirembajtja e sistemeve kontabel dhe te kontrollit te brendeshem te njesive ekonomike si dhe trajnimin profesional te personelit qe eshte rigarkuar me funksionimin e ketyre sistemeve etj
Adresa: TIRANE Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Pallati 17, Hyrja 3, Ap.12, Kati 3, Kutia Postare 1514
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mimoza Sula 50
Artan Golemi 50
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Mimoza Sula; Artan Xhiani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
20.10.2016 Nė datėn 20.10.2016 shtohet si objekt aktiviteti edhe: Sherbime te konsulences financiare, konsulences fiskale per njohjen dhe zbatimin e legjislacionit fiskal, administrative, dhe sherbime te tjera konsulence te biznesit ne pergjithesi. Sherbime te tjera te lidhura me shoqerite tregtare, si: ndarje, bashkim, perthithje, administrim, likujdim, falimentim; rritje dhe zvogelim kapitali; perfaqesim ne ceshtje gjyqesore qe kerkojne nje ekspertize kontabile ose fiskale, tregtare, ekonomike etj. Pergatitjen e planeve te biznesit per nevojat e drejtuesve dhe per palet e treta, rivleresim aktiveve; keshillime biznesi mbi mundesite e zhvillimit, keshillime per fillim aktiviteti tregtar etj. Ngritja, permiresimi dhe mirembajtja e sistemeve kontabel dhe te kontrollit te brendeshem te njesive ekonomike si dhe trajnimin profesional te personelit qe eshte rigarkuar me funksionimin e ketyre sistemeve etj
31.07.2015 Nė datėn 31.07.2015 ėshtė liruar nga detyra e administratorit Irida Muēi dhe ėshtė emėruar nė vendin e saj administratorja e re e shoqėrisė znj. Mimoza Sula
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
UHY Elite(K31712103L)