Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
E K O N O M I K
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31708112N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,264,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3,264
Fusha e veprimtarisė: Kryerja e investimeve ne sektore te ndryshem te ekonomise, te objekkteve te prodhimit, te infrastruktures publike ose private, turizmit etj, eksportimi dhe importimi i mallrave, materialeve etj, tregtimi i mallrave te ndryshme industriale, ushqimore etj, me shumice dhe pakice, hapje e lokaleve si bar-kafe, fast food etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dhori Kule 2.08
Suzana Panariti 2.08
Tonin Kola 2.08
Liljana Elmazi 1.56
Genc Ruli 2.08
Rezarta Peri 17
Sulo Haderi 2.08
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Stefan Qirici, Sotiraq Dhamo, Lavdosh Zaho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -801,921.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
E K O N O M I K
E K O N O M I K
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!