Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
MANDI - 2K
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31707026S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 400
Fusha e veprimtarisė: Sherbim i ruajtjes dhe sigurise fizike. Sigurimi i objekteve publike dhe private ne pronesi ose ne perdorim te personave fizike dhe juridike qe ushtrojne veprimtarine ne Republiken e Shqiperise. Sigurimin dhe mbrojtjen e jetes dhe shendetin te personave fizike, shtetas shqiptar ose te huaj. Shoqerimin e vlerave monetare dhe materiale ose te sendeve te ēmuara gjate transportit te tyre.
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake nr.5, Rruga Nikolla Tupe, Pallati Verdhe 8 katesh, Kati i pare (1 )
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kujtim Karaj 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Kujtim Karaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MANDI - 2K