Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Albturist T-O
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31623038D
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 90,502,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 90,501
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Jetnor Haxhiaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -1,459,255.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Flutura Luke 22/10/2001
Albturist T-O
Albturist T-O
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!