Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
JORI
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31616001G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 21,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4,000
Fusha e veprimtarisė: Sigurimi i objekteve publike e private ne pronesi ose ne perdorim te personave fizik e juridik qe ushtrojne veprimtari ne Republiken e Shqiperise. Sigurimin dhe mbrojtjen e jetes dhe shendetit te personave fizike, shtetas shqiptare dhe te huaj.Importimi dhe tregtimi i artikujve te kozmetikes.Importeksport,shitje me shumice e pakice te artikujve elektronik,pajisje elektronike te mbrojtjes dhe sigurise,(kamera,sisteme alarmi e aksesore te tyre),instalime programim dhe mirembajtje ne rrjetet kompjuterike.
Adresa: TIRANE Rruga e Barrikadave, Pallati 2, Shkalla 1, Apartamenti 41
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilirjan Hysi 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Ilirjan Hysi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
JORI