Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
EXTRA CHANNEL
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31614521R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 75,809,480.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari radiotelevizive,perfshi prodhimin,transmetimin dhe ritransmetimn e programeve dhe informacioneve te cdo lloji me ane te zerit,figures,sinjaleve te koduara,shkkrimit te destinuara per publikun nepermjet valeve elektromagnetike,kabllove,perseritesve apo me cdo mjet tjeter.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Filippos Vryonis 10
Stavros Aidinis 90
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Genc Shkodra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 59,344,654.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 731,991.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -7,660,055.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 508,792.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EXTRA CHANNEL
EXTRA CHANNEL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!