Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
ODISEA TRAVEL & TOURS
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31611085A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1997
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e turizmit dhe te udhetimeve te transportit turistik. Organizimin e udhetimeve dhe pushimeve individuale ose kolektive dhe ndermjetesimin per shitjen e produktit turistik ne te gjithe format e tij. Sherbime qe mund te ofrohen ne rastin e udhetimeve dhe pushimeve si Rezervimi i vendeve te fjetjes ne njesite akomoduese turistike, Rezervimi i vendeve, mjetet e transportit turistike, venia ne dispozicion me qera pjesore ose totale e ketyre mjeteve, porositja e ushqimit ne restorante turistike, Sherbime qe lidhen me pritjen e turisteve, si, Organizimi I vizitave ne qytete muze , monumente historike - kulturore, natyre etj, Sherbime guide dhe i perkthyesve etj. Dhenie informacioni per udhetimet , turizem, objekte sociale - kulturore etj. Ndermjetesim me shitesit kryesore te produktit tursitik ( tur - operatoret)
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake nr.5, Bulevardi Bajram Curri, Ndertesa 118, Hyrja 4, Apartamenti 3, Kodi Postar 1019
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Saimir Tresa 100
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Saimir Tresa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
2013 Nė datėn 03.06.2013 shtohet si objekt aktiviteti edhe: Organizimin e udhetimeve dhe pushimeve individuale ose kolektive dhe ndermjetesimin per shitjen e produktit turistik ne te gjithe format e tij. Sherbime qe mund te ofrohen ne rastin e udhetimeve dhe pushimeve si Rezervimi i vendeve te fjetjes ne njesite akomoduese turistike, Rezervimi i vendeve, mjetet e transportit turistike, venia ne dispozicion me qera pjesore ose totale e ketyre mjeteve, porositja e ushqimit ne restorante turistike, Sherbime qe lidhen me pritjen e turisteve, si, Organizimi i vizitave ne qytete muze , monumente historike - kulturore, natyre etj, Sherbime guide dhe i perkthyesve etj.Dhenie informacioni per udhetimet , turizem, objekte sociale - kulturore etj. Ndermjetesim me shitesit kryesore te produktit tursitik ( tur - operatoret)"
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ODISEA TRAVEL & TOURS