Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
SAER MEDICAL
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31610086D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1997
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 20,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Import- eksport it e gjitha mallrave industrial, ushqimore, blektorale, bujqesore, materialeve te ndertimit, lende te para per industrine dhe sektore te tjere. Instalim servis, asistence teknike per aparaturat elektromjekesore dhe materialet me perdorim mjeksore, tregtimi i tyre me shumice dhe pakice, import eksport. Import, tregtim me shumice e pakice te barnave
Adresa: Tirane TIRANE Rruga Themistokli Germenji, Pallati ne Krahe Te RTSH, Kati 1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ridi Cipo 100
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Ridi Cipo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 291,547,279.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 127,338,246.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 43,993,499.66
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 62,513,796.35
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 42,722,717.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 59,263,311.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SAER MEDICAL