Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
EKILAB
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31530040B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 29,600,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 44,600
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, tregti me shumice pakice si dhe transport te te gjithe artikujve per laboratoret kimike, mjekesore, kontroll ushqimi,mjedisor, kontroll cilesie, biologjik,gjenetik,veterinar,fizio-kimik,fizik etj ( si pajisje laboratori, reagente kimike,kite,qelqurina per laboratore,materiale konsumi etj);te kimikateve te ndryshem per industrine dhe bujqesine;te pajisjeve e materialeve mjekesore, veterinare e dentare; te medikamenteve dhe lendeve te para per prodhimin e tyre; te pajisjeve industriale. Ngritje,kryerje analizash dhe sherbim ne laborator kimik,mjekesor,biologjik,gjenetik,kontroll ushqimi, kontroll cilesie,mjedisor,fiziko-kimik,fizik,veterinar etj.Konsulence ne fushat inxhinierike dhe mjedisore. Perfaqesim te shoqerive te huaj dhe shqiptare,veprimtari komisionere.
Adresa: TIRANE Rruga Pjetėr Bogdani,pallat i ri 5 kate,kati pėrdhe,mbrapa Drejtorisė sė Pėrgjithshme tė Tatimeve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Emil Gjika 100
Sektori ekonomik: prodhim industrial; farmaceutik
Administratorė: Emil Gjika
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EKILAB