Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
O.E.S DISTRIMED
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31520054N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 340,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport te pajisjeve dhe materialeve me perdorim mjeksor, farmaceutike, laboratorike, spitalore, te ndryshme, shitja e tyre me shumice e pakice, mirembajtja dhe servisi i tyre. Hapje depo farmaceutike, farmaci, klinika mjekesore, laboratore analizash, spitale, etj.Tregetim te artikujve te ndryshem industrial, ushqimor, materjale per perdorim mjeksor,ne fushen e shendetesise,administrim dhe menaxhim pallatesh, agjensi turistike, real-estate, me shumice e pakice.
Adresa: TIRANE, Bulevardi Bajram Curri, pallati "Kastrati"
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Orjada Jaho 50
Ermal Rizaj 50
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Orjada Jaho, Ermal Rizaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 346,324,968.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 458,133,225.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 58,420,127.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 55,534,354.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 62,564,526.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 92,618,617.00
Website:www.oesdistrimed.com
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
O.E.S DISTRIMED