Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
O K T A P U S
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31515076S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 20,880,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 232
Fusha e veprimtarisė: Sigurimi Fizik i objekteve shteterore e private, i personave si dhe veprimtarive social - kulturore, sportive, fetare e politike qe ushtrojne veprimtari ne Republiken e Shqiperise, sigurimin dhe mbrojtjen e jetes dhe te shendetit te personave fizike, shtetasve shqiptar dhe te huaj. Sherbime te ruajtjes, transportit e shoqerimit te vlerave monetare e sendeve te cmuara ne levizje. Shitje pajisje elektrike, instalimin dhe perdorimin e sinjalistikes se radio alarmit radio komunikimit dhe pajisjeve te tjera te vezhgimit, sinjalizues audioviziv, paisje elektronike te mbrojtjes dhe sigurise ( kamera, sisteme alarmi e aksensore te tyre), mjeteve te mbrojtjes kunder zjarrit, sistemeve te kontrollit dhe monitorimit ne distanc te automjeteve. Blerje dhe shitje te mjeteve speciale ndihmese per realizimin e sherbimit te ruajtjes. Shije dhe blerje uniforma te policise private, shitje dhe blerje automjetesh, pjese kembimi automjetesh.
Adresa: TIRANE Rruga "Bardhok Biba",OLD Tirana Bulding
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Spiro Kana 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Spiro Kana
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:www.Oktapussecurity.com
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
O K T A P U S