Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ĒULLHAJ
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31514015J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e sherbimit te rojeve civile dhe te armatosura, per ruajtjen e objekteve te ndryshme. Kryerja e sherbimeve te kategorise (a). Ruajtja dhe sigurimi i objekteve publike e private ne pronesi ose ne perdorim te personave fizike e juridike. Sigurimi dhe mbrojtja e jetes dhe shendetit te shtetasve vendas dhe te huaj si dhe shoqerimi i vlerave materiale dhe monetare ose sendeve te ēmuara gjate transportit te tyre. Instalimin dhe perdorimin e mjeteve sinjalizuese, radioalarmi dhe pajisjeve te tjera te vezhgimit.
Adresa: TIRANE Rruga Ilia Shyti, Nd. 24, H. 1, Njesia Bashkiake nr. 3, Kodi Postar 1005
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Hysni Ēullhaj 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Hysni Ēullhaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 13,884,811.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 17,509,295.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,188,038.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 131,217.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 63,423.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 310,109.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ĒULLHAJ