Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
SORI-AL
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31510059D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 30,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sherbimi i ushqimeve te gatuara shperndarja tek pacientet,menca.Realizimin dhe drejtimin e mencave,restoranteve,fast-food,bar-kafe,pastiēeri etj.Tregtim me shumice dhe pakice dhe import-eksport te paisjeve dhe mallrave qe kane te bejne me sektorin e aktivitetit te ushqimit.Realizimi i sherbimit te pastrimit te ambienteve te brendshme dhe te jashtme te objekteve publike dhe private.Realizimin e sherbimeve te lavanterise,pastrimit kimik per entet publike dhe private.Transport mallrash per vete dhe per te trete brenda dhe jashte vendit.Tregtim me shumice dhe pakice dhe import eksport te mallrave industriale,ushqimore,blektorale dhe bujqesore. Vleresimin e ndikimit ne mjedis dhe auditimin mjedisor. Grumbullim, transportim, ruajtje, riciklim, perpunim dhe asgjesim i mbetjeve urbane. Prodhim dhe tregtim te farave dhe fidaneve.Dezinfektim,deratizim,dezinsektim.
Adresa: TIRANE Rruga Beqir Luga, Pallati Nr. 3, Shk. 1/1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alma Tafani 100
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Alma Tafani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 283,009,052.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 269,537,691.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -15,055,018.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 9,165,538.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 23,111,531.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 14,112,037.00
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
31.03.2014 Nė datėn 24.03.2014 shtohet si objekt aktiviteti edhe: Dezinfektim, deratizim, dezinsektim
16.09.2016 Ėshtė rritur kapitali i shoqėrisė nė datėn 16.09.2016, nėpėrmjet rritjes se kontributit ne para te ortakut te vetem te shoqerise. Kapitali themeltar ka shkuar ne 30 000 000 leke.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SORI-AL