Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
ALB GUARDIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31504011T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve publike dhe private, sigurimi fizik , ruajtja e jetes dhe e shendetit te shtetesave vendas dhe te huaj.Sigurimi fizik, mbrojtja e jetes dhe shendetit te shtetasve.Tregetim te gjitha mallrave e pajisjeve ne fushen e bujqesise.Import-eksport, fara te ndryshme fidane, prodhime bujqesore.Pajisje ,impiante,antifurto,sisteme sigurie, ne fushen elektronikes.Ruajtja e objekteve ne pronesi ose perdorim te personave fizik dhe juridik, shqiptre ose te huaj, ruajtjen dhe sigurimin e jetes se personave te vlerave te tyre pasurore gjate levizjes.
Adresa: TIRANE ABDYL FRASHERI PLL 4/1/3
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Astrit Miho 100
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Astrit Miho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 11,776,259.30
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 10,859,106.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 228,626.99
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,105,179.82
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,094,994.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 146,625.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALB GUARDIA