Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ALDOSCH - FARMA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31503045V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Fusha e veprimtarisė: Tregetimin me shumice dhe pakice, import-eksport dhe shitje me shumice te produkteve farmaceutike OTC, produkte bimore, kozmetike, produktet parafarmaceutike, produkte veterinare dhe materiale konsumi mjeksore dhe paisje mjeksore, zhvillimin e aktiviteteve per promocion marketing mjekesor dhe farmaceutik
Adresa: TIRANE, Rruga Myslym Keta, Ish - Antibiotiku
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Aqif Hoxha 100
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Aqif Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,520,658,073.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 2,137,754,735.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 186,677,002.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 216,182,527.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 159,530,770.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 196,591,572.00
Website:www.aldoschfarma.al/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALDOSCH - FARMA