Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
NAZERI - 2000
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31422029Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 80,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ruajta e sigurimi fizik te objekteve publike e private si dhe vlerave materiale dhe monetare ne keto objekte.Shoqerimin dhe ruajtjen e vlerave pasurore e monetare gjate transportit.Ruajtja e jetes se personelit ne objekte dhe ne levizje.Sigurimin fizik,mbrojtjen e jetes dhe shendetit te shtetasve vendas dhe te huaj.Shitje pajisje elektrike instalimin dhe perdorimin e sinjalistikes se radioalarmit,radiokumunikimit dhe pajisjeve te tjera te vezhgimit.Blerje she shitje te mjeteve speciale ndihmese per realizimin e sherbimit te ruajties.Prodhim mirembajtje dhe tregtim i pajisjeve dhe lendeve te shuarjes se zjarrit dhe shperthimit,Ndertime civile,industriale,turistike,bujqesore,rikostruksione,montim te makinerive.Studime e projektime ne urbanistike.Import eksport,shitje blerje me shumice e pakice,hoteleri,turizem,katering,sherbime pastrimi,Shitje artikujsh ushqimore,industriale,tekstile,elektronike,elektrike.Shitje uniformash ushtarake,policore.Shitje automjetesh,pjese kembimi automjetesh. Kategoria 1.3 B: Sherbim i ruajtjes, transportimit e shoqerimit te vlerave monetare e sendeve te ēmuara.
Adresa: TIRANE Rruga e Kavajes, Qendra Condor, Kati II
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Durim Nazėraj 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Durim Nazėraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 231,614,065.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 377,500,971.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 18,231,648.06
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 24,246,929.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 20,322,304.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 34,681,538.00
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
07.03.2014 Ėshtė rritur kapitali i shoqėrisė nė datėn 06.03.2014, nėpėrmjet rikapitalizimit tė fitimit tė akumuluar dhe tė pashpėrndarė nga ana e shoqėrisė, gjendje tė datės 31.12.2014. Vlera e kapitalit ishte 18 921 238 dhe u be 80 000 000
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NAZERI - 2000