Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
D E V I S
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31420012M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2004
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 39,360,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sherbim lavanterie dhe pastrim kimik.Tregtimi import-eksport i mallrave me shumice e pakice te ndryshem industrial, hidrosanitare, pastrime kimike, detergjente te ndryshme, konfeksione rrobaqepsi, punime e sherbime te ndryshme ne pastrime kimike, ushqimore, fruta perime, mobilje, kozmetike, lende te perpunuara e te paperpunuara te lendeve medicinale, prodhime e tregtimin e materialeve te ndertimit, bar-bufe, restorante, pjese kembimi, hotele si dhe agjensi te shitblerje.Transport te udhetareve brenda e jashte vendit. Realizim dhe administrim i sherbimit te lavanterise, pastrimit kimik, furnizimin me material hotelerie, materialeve nje perdorimshe per entet publike dhe private.
Adresa: TIRANE, Njėsia Bashkiake Nr.8, Rruga Siri Kodra, Magazina nr.10 kati 1, nė Zonėn Kadastrale 8330, Nr.Pasurisė 1/1136, ngjitur me Kozmo Plastika, pranė Uzinės Dinamo tė Re
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kristinka Leka 100
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Kristinka Leka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 65,650,510.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 64,778,439.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 5,438,424.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 7,330,426.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 8,608,210.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 7,725,425.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
D E V I S