Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
B I O CH E M NRP
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31404135W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 81,350,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ngritjen e laboratoreve te diagnostikimeve mjeksore. Hapje klinikash kuruese dhe reabilituese. Tregtimi i reagenteve analitike, stomatologjike, veterinare, farmaceutike si dh aparaturave mjeksore. Hapje servisi per aparaturat dhe pajisjet laboratorike. Dhenie ndihme dhe konsulence teknike per perdorimin dhe mirembajtjen e aparaturave diagnostikuese nga speciliste te firmave prodhuese. Tregtim te materialeve te mjekimit, materialeve kirurgjikale dhe materialeve radiologjike. Ne fushen e teknologjise: Ngritjen e laboratoreve teknike per matjen e ndotjes se mjedisit, analizave te produkteve ushqimore, blegtorale dhe materialeve te ndertimit. Tregtim dhe perpunim i esencave te ndryshme. Kryerje studimesh dhe zbatim projektesh per dekontaminimin e ambienteve, makinerive dhe aparaturave te ndotura. Ne fushen e biologjise: Tregtim dhe prodhim farerash, lulesh dhe prodhime te tjera kopshtarie. Pergatitje dhe ekspozim i koleksioneve te bimeve medicinale, zbukuruese dhe eterovajore etj. Hapje kursesh private ne lenden e biologjise dhe kimise. Tregtim i pesticideve, pleherave kimike dhe bimeve medicinale. Tregtim pajisjesh elektroshtepiake, pajisje zyrash, pjese kembimi per aparatura elektronike. Tregtim i prodhimeve te ndryshme me baze druri, tregtim dhe perpunim i lendeve drusore. Tregtim i pijeve alkoolike, freskuese, duhan cigare etj. Tregtim me pakice i karburanteve dhe soleventeve te ndryshem . Tregtim i produkteve kimike(baza, acide, kripera, detergjente etj). Hapje hotele, bar, restorant. Promovimi i manualeve te perdorimit te aparateve laboratorike dhe te protokolleve te analizave laboratorike. Botime te manualeve te perdorimit te aparateve laboratorike dhe protokolleve te analizave laboratorike. Investime ne fushen e blektorise, pemtarise, peshkimit si dhe kultivimin e kulturave te ndryshme bujqesore, bimeve medicinale etj.
Adresa: SELITE Rruga "Shkelqim Fusha", Pallati Al Konstruksion, Kati 1, Zona Kadastrale 3292, Numer Pasurie 102/14-N5
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Aristidh Nikollari 50
Apostol Rodhitis 8
Spyridon Petrakos 42
Sektori ekonomik: prodhim industrial; farmaceutik
Administratorė: Aristidh Nikollari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 81,590,294.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 82,534,503.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 10,966,583.56
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,989,610.93
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 4,267,308.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 3,045,548.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
B I O CH E M NRP