Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
FLENA RB
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31404040G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1997
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Organizimin e sherbimit te rojeve civile,per persona juridike,private dhe publike,ruajtja e vlerave monetare e shoqerimin e tyre,ruajtja e qetesise.Sigurimin e objekteve publike e private ne pronesi ose ne perdorim te personave fizike e juridike dhe sigurimin e jetes e te shendetit te personave fizike,shtetas shqiptare e te huaj
Adresa: TIRANE Rruga Sulejman Pasha, Pallati i Ri 9 katesh, kati perdhe, prane shkolles se mesme "Sinan Tafai"
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Flamur Bekteshi 51
Vasilika Bekteshi 49
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Flamur Bekteshi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 127,791,710.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 131,356,911.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,944,525.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 20,148,418.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 31,428,239.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 17,540,704.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FLENA RB