Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
Ndregjoni SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31329048I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 237,146,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 237,146
Fusha e veprimtarisė: Montime, prodhim materiale ndertimi, riparime elektromekanike, ndertim rrugesh, veshje me asfalbeton rruge dhe sheshe, rikonstruksion godinash, shfrytezim lende drusore dhe tregti, punime te sherbimit komunal, punime topogjodezike dhe hartografike, tregetim pajisjesh e te makinerive, permisim livadhesh e te kullotave
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake Nr. 8, Rruga Sule Bega, Ndertesa Nr. 32, Hyrja 8
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Xhetan Ndregjoni 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Xhetan Ndregjoni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 253,765,336.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 270,607,803.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 36,237,192.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 86,401,086.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ndregjoni SHPK