Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
Shpresa-Al SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31321021N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 107,050,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 107,050
Fusha e veprimtarisė: Transport mallrash dhe pasagjeresh brenda dhe jashte vendit. Tregtim me shumice dhe pakice artikuj te ndryshem, industriale, ushqimore, pajisje elektroshtepiake dhe elektronike, konfeksione, kinkalerie, materiale ndertimi, vegla pune, fruta - perime, produkte ushqimore, blegtorale, makineri, vegla bujqesore, vajra lubrifikante ne menyre stacionare, distributor dhe ambulant. Tregtim te karburanteve dhe nenprodukteve te tij (nafte, benzine, solar, bitum), inerte te llojeve te ndryshme etj.Aktivitet ndertimi, transporti, mallrash e udhetaresh,sherbime pub,grumbullime, perpunime bime mjeksore,shfrytezim minerale,tregti e lendeve plasese.Projektim,Supervizion,Kolaudim ne fushen e ndertimeve civile,ushtarake objekte te tjera si rruge-ura,kanalizime etj.Tregtim, transport dhe perdorim (per te kryer punime te ndryshme ) te lendeve plasese. Zyre konsulence juridike.Blerje, grumbullim, transport, perpunim, shitje e skrapit dhe hekurit dhe metale te ndryshme.Transport mallrash me mjete jashte norme.Sherbime te ruajtjes se personave, objekteve e veprimtarive (1.3 A).Sherbim te ruajtjes, transportimit e shoqerimit te vlerave monetare e sendeve te cmuara (1.3 B). Prerjen e policave siguruese. Blerje - Shitje automjetesh.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Lush Osmani 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Lush Osmani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 668,715,685.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 5,134,040.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,385,504.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 13,790,046.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Shpresa-Al SHPK