Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
K A D R A
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31321008J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1993
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 18,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e prodhimit, tregetimit te bukes dhe te prodhimeve te tjera te brumit, tregetim te artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve. Transport mallrash dhe pasagjeresh, import-eksport. Tregetim te lendes drusore, prodhime te ndryshme te drurit. Tregetim karburante dhe lubrifikante me pakice.Tregti me shumice e pakice pjese nderrimi mekinerish,detergjente,materiale pastrimi,hidraulike,elektrike e plastike.Shitje e produkteve me origjine shtazore (mish,bulmet,veze e nenprodukte te tyre).Tregti me shumice artikuj shkollore,kancelari,mobilje,veshmbathje materiale te buta.Montime te sistemit te ngrohjes e ftohjes.Ndertim rrugesh,ujesjelles,kanalizime,komplekse ndertimi,rikostruksione,ndertimi i veprave te ndryshme te artit ne fushen e ndertimit.Linja tė prodhimit tė bukės.Bar kafe,lloto sport.Tregti veshmbathje dhe artikuj industriale. Punime te ndryshme ne bujqesi dhe blegtori. Punime te ndryshme ne ambjentet mjedisore pyje e kullota dhe pastrime te ndryshme te territorit. Punime te ndryshme si konfeksione, kepuce etj. Sherbime kateringu te ndryshme. Paketime te ndryshme te produkteve ushqimore ( si ato me origjine bimore dhe shtazore). Tregtime me shumice dhe pakice te produkteve te ndryshme me origjine bimore dhe shtazore e bime te ndryshme medicinale.etj. Tregtimi ne fushen e mjeksise nga te gjitha llojet e produkteve medicinale. Bar-kafe.
Adresa: Kamez LAKNAS Rruga Nene Tereza, Banese Private me Nr.Pasurie 180/29, Zona Kadastrale 2372
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Avni Dragjoshi 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Avni Dragjoshi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 87,999,238.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 84,326,514.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,178,764.15
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,087,127.72
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 5,419,347.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 3,068,465.00
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
12.02.2015 Nė datėn 10.02.2015 shtohet si objekt aktiviteti edhe: Tregtimi ne fushen e mjeksise nga te gjitha llojet e produkteve medicinale.
24.08.2015 Nė datėn 21.08.2015 shtohet si objekt aktiviteti edhe: Bar-kafe
13.09.2016 Ėshtė rritur Kapitali i Shoqėrisė nė datėn 06.09.2016, nepermjet kontributit ne natyre dhe pasurive te paluajtshme te nevojshme per aktivitetin e shoqerise. Vlera e kapitalit nga 100 000 leke u be 18 000 000 leke
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
K A D R A