Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
A R J E I L SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K31320002C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 17,600,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Germime dheu,muratur e betonarme-prishje dhe punime toke te germuar,prodhime materiale inerte-gure, elemente betoni e betonarme te zakonshme, paranderur, gur dekorativ, ndertime civile, industriale, turistike, bujqesore, rikonstruksione, ndertime banesa, ndertime rruge kat IV dhe V-te, punime dhe mirembajtje dhe sinjalizimet ne rruge,ndertim mbi shtresat rrugore, ndertim ura, vepra arti, ndertim ujsjelles, kanalizime, kanale e impiante vaditje,punime druri dhe metalike,karpentjer. Import-eksport-tregtim te artikujve te ndryshem, ushqimor,bujqesor,blektoral,industrial dhe te perzier, mallra konsumi,lende e pare ndihmese si hekur dhe prodhimet e tij.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arjan Latifi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Arjan Latifi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 238,536,748.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 16,102,235.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 24,314,270.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 16,414,906.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A R J E I L SHPK