Ndryshimi i fundit: E Martė, 17 Korrik 2018
ANAKONDA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K29009508I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokastėr
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 14,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sigurim i objekteve publike dhe private ne pronesi ose ne perdorim te personave juridike dhe fizike qe ushtrojne veprimtari ne Republiken e Shqiperise.Sigurimi dhe mbrojtja e jetes e personave fizike,shtetas shqiptare apo te huaj si dhe shoqerimi vleftave materiale e monetare ose sendeve te cmuara gjate transportit te tyre, shit-blerje, montim, survejim telekamerash dhe paisje te tjera elektronike lidhur me sherbimin dhe ruajtjen e sigurise fizike
Adresa: GJIROKASTER Lagjia "18 Shtatori", ish shtepia e ushtarakeve, kati i dyte
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Edmir Shehu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 33,379,424.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 29,255,966.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,788,574.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,305,671.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 5,638,496.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 3,247,641.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ANAKONDA