Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
Artyka II SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K26625603U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 46,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 46,000
Fusha e veprimtarisė: Projketime te objekteve te ndertimit kat.2/a/b;kat.3/a;kat.5/b,d,i,j;kat.6/a,c;kat.7/a,b.Zbatimit te punimeve te ndertimit.Punime dheu,prodhim materiale ndertimi,ndertime civile,ekonomike,ndertim rruge kat V,IV,vepra arti,ndertim ujesjellesa dhe kanalizime.Rikonstruksione godinash civile dhe ekonomike veshje fasadash etj. Mirmbajtje dhe zhvillimi i dekorit ne mjdise urbane.Tregtim me shumice e pakic dhe import eksport te mallrave industriale,ushqimore,lende te para,pije,hidrosanitare,el
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Edison Zaēi 50
Qirjako Argjir 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Edison Zaēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 63,511,073.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,249,580.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 23,928,198.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 18,898,134.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Artyka II SHPK