Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
RES-03
Numri unik i identifikimit (NIPT): K26513468E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Dibėr
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sherbim i ruajtjes dhe sigurise fizike te objekteve publike dhe private.Sherbimi i ruajtjes dhe sigurimit fizik ne mbrojtje te shendetit dhe jetes te personave shtetas shqipetar dhe te huaj.
Adresa: BULQIZE Lagjja Minatori,qyteti Bulqize.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mejtim Markeēi 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Mejtim Markeēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,548,077.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,016,842.00
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RES-03
RES-03
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!