Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
NISATEL
Numri unik i identifikimit (NIPT): K26330201T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 171,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Fusha e veprimtarisė: Ndertime rrjetesh telekomunikacioni dhe ofrimi i sherbimeve te telekomunikacionit. Akses interneti,import eksport te artikujve te ndryshme,tregti me shumice dhe pakice te artikujve ushqimore,industriale,elektroshtepiake,investime ne fushen e ndertimeve,transport urban,interurban per udhetare dhe mallra,ndertime te ndryshme sociale dhe ekonomike. Veprimtari Radio Televizive
Adresa: VLORE Lagjja "Pavarėsia" Kulla e parė tek Rrethi Skelė kati 2
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Leonard Vasha 50
Ilia Marga 50
Sektori ekonomik: SHERBIMET
Administratorė: Naim Maloku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 297,714,999.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 318,537,570.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 54,920,316.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 69,340,722.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 67,099,860.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 41,097,825.00
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NISATEL
NISATEL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!