Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
RIGERS KONSTRUKSION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 22-12-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K26317201A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Edlira Malaj 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Fatbardha Galanxhi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 38,346,402.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,436,812.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,138,834.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,255,894.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RIGERS KONSTRUKSION
RIGERS KONSTRUKSION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!