Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
U I N A SH.A
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K23805001G
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Korce
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2,000
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Neim Shqipe 50.1
Ilir Greēo 49.9
Sektori ekonomik: rritje dhe mbarshtrim kafshesh
Administratorė: Neim Shqipe
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -993,523.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 575,950.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,617,363.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ildiko Gjata 29/01/2002
U I N A SH.A
U I N A SH.A
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!