Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
" VASO - SECURITY "
Numri unik i identifikimit (NIPT): K23711001K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 7,473,832.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sigurimi fizik, mbrojtja e jetes dhe shendetit te shtetasve, vendas dhe te huaj.Ruajtjen dhe sigurimin fizik te objekteve publike dhe private.Shoqerimin e vlerave monetare e materiale si dhe te sendeve te cmuara gjate transportimit te tyre,sherbime qe i perkasin kategorise 1.3.B bazuar ne ligjin Nr.10081 date 23.02.2009.Montimi dhe monitorimi i sistemeve te sigurimit elektronike,sisteme te kamerave CCTV, radio alarmi per perpunimin e qendres se salles operative (QPSA). Importimin,tregtim,blerje,shitje dhe instalimet te mjeteve dhe paisjeve te sistemeve te vrojtimit ,sinjalizimit,audiovizive (sistem alarmi dhe sistem kamerash), mjeteve te mbrojtjes kunder zjarrit,paisjeve te nderlidhjes se komunikimit si dhe projektimin e instalimin dhe programimin e paisjeve te telekomunikacionit, radiokumunikacionit dhe sistemeve te kontrollit dhe monitorimit ne distance te mjeteve levizese.
Adresa: KORCE Lagjja 3, Rruga Gavril Pepo, Vila Nr.1,Korce.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sotiraq Simaku 56
Vangjush Themeli 44
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Sotiraq Simaku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 37,433,476.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -1,134,838.23
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 5,426,783.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 874,341.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
" VASO - SECURITY "