Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
MYRTO SECURITY
Numri unik i identifikimit (NIPT): K23323401N 
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 186,864,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Neni 7 kategoria e licences te ligjit 75/2014 date 10.07.2014 per sherbimin privat te sigurise fizike si me poshte: a) nenkategoria I.3.A, sigurimi fizik i objekteve shteterore e private, i personave, si dhe veprimtarive social - kulturore, sportive, fetare e politike, i cili ushtrohet ne te gjithe territorin e vendit: a) nenkategoria I.3.B sigurimi dhe shpoqerimi i vlerave monetare e sendeve te ēmuara gjate transportit, i cili ushtrohet ne te gjithe territorin e vendit.
Adresa: FIER Lagjja Kastriot, tek zyrat e Albtelecomit kati i 3-te.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Hysni Myrtaj 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Hysni Myrtaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 31,334,074.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 32,590,803.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,835,462.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 3,341,172.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 599,254.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MYRTO SECURITY
MYRTO SECURITY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!