Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
KESI
Numri unik i identifikimit (NIPT): K22902401Q
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:2012
Kapitali bazė (Lekė): 40,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 8,000
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: NESHAT MELI
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 600,844.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Njazi Laze 14/09/2012
KESI
KESI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!