Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ATLANTIK 3
Numri unik i identifikimit (NIPT): K22218003V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 16,210,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 16,210
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport, Tregeti me shumice dhe pakice te artikujve te kancelarise, shkollore, industriale, ushqimore, paisje zyrash; Transport mallrash brenda dhe jashte vendit; Tregetim, prodhim te detergjenteve dhe kozmetike.Sherbime ndrhyrese higjeno-shendetesore (dizefiktimi, deratizimi, dizensektimi). Administrim godinash industriale,civile qendra tregatare etj . Sherbim patrimi I te gjitha ambjenteve private dhe shteterore . Sherbim I Mirmbajtjeve kompjuterike printimi dhe fotokopje. Sherbim Katering. Prodhim dhe tregtim te produkteve te tekstilive dhe konfeksione te ndryshme. Tregtim te materialeve hidraulike dhe Elektrike Hidrosanitare dhe materialeve te nderimit.
Adresa: Kashar YZBERISH Pallati perballe Misto Mame, Kati perdhe, Seksioni 2, Shkalla 2, Yzberish, Tirane
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shpresa Hoxha 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Shpresa Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 68,036,690.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 49,065,787.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 969,358.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,252,540.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 738,604.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 1,383,602.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ATLANTIK 3