Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ILMA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K21912001R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 130,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport te mallrave idustrial,makinerive,pajisjeve e impianteve te ndryshme,farmaceutik dhe stomatologjik,industial,bujqesor,ushqimore etj.Zhvillimin e aktivitetit te turizmit ,transportit.Blerje te pasurive te luajtshme e te paluajtshme ne interesa te shoqerise. Tregtim, montim, mirembajtje dhe riparim i aparaturave e pajisjeve te ndryshme mjekesore te reja e te perdorura dhe refurbished, hapje depo farmaceutike, farmacie, spitale jo publike, laboratore mjekesore, suplemente dhe produkte bimore si dhe furnizimi me pjese kembimi, material konsumi, kite, reagent dhe solucione te ndryshme, kimikate industrial.
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake Nr 3, Rruga Xhanfize Keko , Pallati AIA , Kati -1, Prane Ish Profarma
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Tefide Aliaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Tefide Aliaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 840,145,508.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 805,772,667.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 60,549,023.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 51,274,057.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 28,214,538.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 42,311,213.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ILMA
ILMA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!