Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
BEOR
Numri unik i identifikimit (NIPT): K21714001V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 13,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregti import eksport i artikujve te ndryshem industriale, ushqimore, pije akoolike dhe freskuese, pajisje elektroshtepiake, pajisje hidrosanitare, kozmetike, bar kafe, restorant, agjensi turistike, shitje bileta udhetimi ne rruge detare, ajrore dhe tokesore, transport udhetaresh brenda dhe jashte vendit. Ne fushen e ndertimit ku te perfshihen: Ndertim objektesh te permasave te ndryshme, shtepi, vila, ndertesa shumekateshe ose komplekse pallatesh, punime mirembajtje, sherbim fasade, punime mbrojtjeje dhe sistemime hidraulike, etj. Import eksport i makinerive te renda dhe te lehta. Import eksport i autoklavave te sterilizimit spitalor, lavatrice te larjeve te veglave dhe mjeteve spitalore. Asistence teknike i autoklavave dhe lavatriceve spitalore, import artikujsh industriale per kete qellim, etj.
Adresa: TIRANE - DURRES VAQAR
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Besnik Shaholli 80
Orial Shaholli 20
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Besnik Shaholli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 99,173,709.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 117,373,151.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 4,887,885.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,011,588.58
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 3,090,158.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 4,675,542.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BEOR