Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
GEOSAT GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): K21624005I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 66,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 66,000
Fusha e veprimtarisė: Projektime dhe ndertime, topografi dhe kerkime gjeologjike, tregetim materialesh ndertimi. Investime.
Adresa: TIRANE DESHMORET 4 SHKURTIT PLL RI 19
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Paride Boschetti 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Majlinda Haloēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 54,087,269.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 49,007,575.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 33,193,507.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 20,492,406.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 12,739,988.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 5,388,241.00
Website:www.geosat-group.com
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GEOSAT GROUP