Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
INTERLOGISTIC
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K21605003M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Te bleje apo te zoteroje ne ndonje menyre tjeter, te importoje , magazinoje, ruaje, eksportoje apo tregtoje me shumice dhe pakice mallra te ndryshme, perfshire ato ushqimore, bujqesore e blegtorale, industrial , lende te pare minerare, si dhe te ēdo lloj malli tjeter. Te ushtroje veprimtari te Duty Free Shop, ne perputhje me dispozitat ne fuqi. Shoqeria ka gjithashtu te drejte te kete pjesemarrje ne shoqeri te tjera shqiptare si dhe te ndermarre ēdo akt financiar, ekonomik apo tregtar te lidhur me objektin kryesor te saj dhe /ose qe gjykohet I nevojshem apo I leverdishem per te. Te paketoje mallra dhe lende te importuara. Te prodhoje , riparoje, importoje , bleje, shese, eksportoje , lere me qera dhe ne pergjithesi te tregtoje ose te merret me ēdo lloj pajisjesh , artikujsh, aparaturash, makineri per fabrika, vegla, mallra, sende te ēdo lloji te cilat mund te perdoren ose me te cilat mund te merret shoqeria me ndonje nga objektet e saj. Te zoteroje , administroje, te bleje te shese, te kembeje dhe ne pergjithesi te tregtoje dhe/ose te ndermjetesoje ne tregtimin e ēdo lloj pasurie te luajtshme ose te paluajtshme ose dhe ne lidhje me te drejtash mbi keto pasuri.Te kryeje konsulence, keshillime financiare apo menaxhimi ne lidhje me ēdo lloj pasurie te paluajtshme.Te kryeje ēdo biznes , pune apo veprimtari qe lidhet me ēdo pasurije te luajtshme apo te paluajtshmene pergjithesi. Te kryeje vete ose se bashku me te tjere operacione konsulence, keshillime financiare , revizionimi, menaxhimi dhe/ose kerkimi. Te ndertoje, menaxhoje konstruktoje , ndryshoje, zmadhoje, riparoje, adaptoje, mobilje ēdo dyqan , magazine, zyra etj.Te sherbeje si perfaqesues shitje dhe marketingu, agjent shitjeje per firma vendase dhe te huaja etj. Te angazhohet ne shitje me shumice dhe pakice dhe te hape dyqane, dege dhe/ose zyra po te jete e nevojshme per arritjen e qellimeve te shoqerise etj Te tregtoje pajisje optike ose elektronike si dhe montimin te ketyre pajisjeve.Te shese (tregtoje) me shumice dhe pakice produkte te markes "Vodafon". Te krijoje, zhvilloje e tregtoje programe kompjuterike. Bar - Restorant dhe Hoteleri Turizem. Te kryej shtypshkrime te llojeve te ndryshme. Qiradhenie mjetesh dhe automjetesh te llojeve te ndryshme. Te bleje dhe te shese me pakice dhe shumice produkte letre, kancelarie, tonera, pajisje kompjuterike etj
Adresa: KASHAR Autostrada Tirane-Durres, Rruga Dytesore Km 9, Godine 3 kateshe
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Majlinda Hido 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Edmond Hido
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,701,541,361.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 1,768,988,170.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 35,616,034.38
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 47,125,969.22
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 41,213,297.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 70,407,184.08
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INTERLOGISTIC
INTERLOGISTIC
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!