Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
HOUSE OF ARTS
Numri unik i identifikimit (NIPT): K21516008M
Forma ligjore: Limited-Liability Company
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 611,542,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Fusha e veprimtarisė: Instalimi i qendrave social kulturore, Organizim eventesh,Shfaqje koncertesh, Studio Audiovizive, Hapje baresh, restorantesh, Piceri, Lanēime artistike dhe festime ceremonish shteterore , private, Pritje zyrtare dhe private. Qeradhenie te pasurise se paluajtshme dhe agjensi imobilare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fidel Ylli 100
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Elida Heba
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,764,000.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,220,760.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 27,821,227.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HOUSE OF ARTS