Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ALMedical
Numri unik i identifikimit (NIPT): K21511002I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 112,991,094.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, ambalazhim dhe tregeti me shumice dhe pakice te artikujve shkollore e te paisjeve laboratorike, tregtim te artikujve te ndryshem, pajisje mjeksore, elektromjeksore, laboratorike, kimike, tregtim bime medicinale, plehra e prodhime kimike, prodhime kozmetike etj.Studim projektim, prodhim dhe tregtim i mjeteve dhe pajisjeve didaktike si dhe laboratore mesimore per te gjitha llojet e lendeve dhe niveleve te arsimit shkollor, sipas programeve e teksteve mesimore perkatese. Projektim teresor kabinetesh dhe laboratoresh, prodhim dhe tregtimi i tyre. Hartim i pajisjeve tip dhe percaktim standartesh per mjetet didaktike.Projektim dhe prodhim aparatesh demostrimi dhe mjete didaktike te veēanta etj.Import eksport dhe tregti me shumice dhe pakice te mallrave ushqimore, industriale, elektroshtepiake etj.
Adresa: TIRANE Rruga Konferenca e Pezes, Banesa Nr.1, ish Magazinat e ESKUT, Tirane
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Llambro Suloti 80.9
Oltion Bello 19.1
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Llambro Suloti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -1,747,071.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 13,182,447.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 6,582,063.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 13,220,064.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALMedical