Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
FLORFARMA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K21405001N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 16,800,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 80
Fusha e veprimtarisė: Tregti me shumice e pakice, import-eksport te medikamenteve dhe te aksesoreve te ndryshem farmaceutike. Tregtim me shumice dhe pakice te lendeve te para dhe produkteve farmaceutike ne farmaci dhe spitale private e shteterore. Import eksport te materialeve per perdorim mjeksor dhe tregtim e furnizim i tyre ne subjekte publike e private. Import eksport, tregtim me pakice e shumice te aparaturave mjeksore, farmaceutike. Hapje klinikash laboratorike e farmaci per tregtim medikamentesh. Prodhim lende pastrimi, higjenizimi dhe dizinfektimi per perdorim te gjere. Prodhim barnash.
Adresa: TIRANE, Rruga Qazim Vathi, Nr.72
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mitro Todhe 80
Florjan Todhe 10
Arjola Todhe 10
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Arjola Todhe
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 246,794,329.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 357,041,485.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 8,383,833.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 10,292,092.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 9,523,337.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 9,360,676.00
Website:www.florfarma.com
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FLORFARMA