Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
TREMA ENGINEERING 2
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K21401004R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 545,568,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 545,568
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Trebicka 49
STRABAG SE 51
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Martin Mayrhofer, Ilir Trebicka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 3,392,437,444.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -87,973,814.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 54,499,962.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 125,493,774.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TREMA ENGINEERING 2