Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ARBANA SH. A.
Numri unik i identifikimit (NIPT): K21310002U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,119,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 5,119
Fusha e veprimtarisė: Kategoria "a" qe eshte e vlefshme per ruajtjen dhe sigurimin fizik te objekteve publike dhe private. Kategoria "b" qe eshte e vlefshme per sigurimin fizik, mbrojtjen e jetes dhe te shendetit te shtetasve vendas dhe te huaj. Kategoria "c" qe eshte e vlefshme per shoqerimin e vlerave monetare e te sendeve te ēmuara.
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake Nr.10, Rruga "Mujo Ulqinaku", Pallati "Tekmoprojekt" Nr.8, Kati i Pare
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shpėtim Aga 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Shpėtim Aga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 8,237,356.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 8,841,056.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 724,918.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 646,117.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 585,678.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 626,913.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ARBANA SH. A.