Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
Halili 1 SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K19303613F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Kukės
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 189,423.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e sherbimeve civile, pastrim mbetjesh urbane,pastrim gjelberim dhe krijim i masiveve pyjore,kryerje punimesh dhe organizim i sherbesave funerale .Ne fushen e tregtise ,prodhim e tregtim me shumice e pakice dhe import eksport i materialeve te ndertimit ,mallrave industriale,paisje elektrike elektronike ,elektroshtepiake,kinkaleri,,kancelari,orendi shtepiake,mobileri.Transport dhe shitje me pakice karburantesh(nafte, benzine, vajguri,gaz etj).Mallrave ushqimore te ndryshme,pije,mishit,qumeshtit,vezeve e frutave,mallrave ,gje e gjalle,i kafsheve dhe shpendeve si dhe produktet dhe nenproduktet e tyre.Ne fushen Hoteleri turizem.Hapje dyqanesh,barbufe,restorante,hoteleri etj.Ngritje agjensie dhe transport mallrash brenda dhe jashte vendit .Ngritje agjensie turistike dhe transport pasagjeresh brenda dhe jashte vendit,Hapja e shkollave private,kopshteve dhe ēerdheve.Ngritja e shoqerive kulturore,artistike dhe sportive .Tregtise,eksportit dhe importit te produkteve bujqesore dhe blegtorale;bimeve medicinale te ndryshme ,produkteve te ndryshme bujqesore dhe blegtorale si; geshtenje,molle ,arra ,kumbulla,dardha etjere.Tregti te artikujve te ndryshem me shumice dhe me pakice.Import-eksport automjetesh dhe makinerish te ndryshme teknologjike e tjere.Import eksport te pjeseve kembimit per automjete si dhe shitje me pakice te tyre.Sherbime te ndryshme ne fushen e ndertimit si riparime apo rikonstruksione te ndertesave te ndrysjhme civile,ne fushen e ndertimit te objekteve te te gjitha kategorive; ndertesave publike te ēfaredo lloji e te tjere,ndertime dhe rikonstruksione rrugesh ,ujesjellsa kanalizime,mirembajtje rrugesh objekte te ndryshme,vepra arti,mure pritese mbajtese etj.
Adresa: BAJRAM CURRI Lagjja Dardania, Rruga Ram Sadria, Zona kadastrale 1347, Nr. Pasurise 8/43/10
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kujtim Byberi 100
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 77,441,236.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 70,262,047.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,627,319.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 1,642,778.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Halili 1 SHPK