Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
TREZHNJEVA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K19303605O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Kukės
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 9,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sherbimi i ruajtjes dhe i sigurise publike e private Ruajtja e jetes dhe e shendetit te personave fizik. Ruajtja,shoqerimi,transportimi i vlerave monetare,sendeve te cmuara etj. Shėrbime, mirėmbajtje, pastrimi, katering, import i mjeteve tė sistemit vrojtues, sinjalizues, etj. Pėr importimin, tregtimin dhe instalimin e mjeteve tė sistemit vrojtues, sinjalizues, audioviziv, mjeteve tė mbrojtjes kundra zjarrit, paisjeve tė ndėrlidhjes tė teknikave tė tjera tė lejuara nga legjislacioni shqiptar, si dhe projektimin, instalimin dhe programimin e pjesėve tė telekomunikacionit, radiotelekomunikacionitdhe sistemeve tė kontrollit dhe monitorimit nė distancė tė automjeteve, si dhe tragtimin dhe instalimin e mjeteve mbrojtėse kundra zjarrit. Ngritjen e Akademise se Sigurise ,Qendren e Trajnimit Privat,Trajnimin e Personelit te edukimit teknik-profesional dhe Pregaditjes Fizike per Punonjes Sherbimi te SHPSF-se,Dretues Teknik te SHPSF-se ndermjet programve te miratuara te trajnimit Tekniko-Profesional dhe fizik ne Akademine e Sigurise.Programet e Trajnimit permbajne: a.Moduli i aftesimit teorik. b.Moduli i aftesimit praktik (fizik,vetmbrojtje dhe arme zjarri). c.Moduli i aftesimit teorik ,praktik dhe fizik per punonjesit e SHPSF-se te nenkategorise 1.3B. Per import/eksport dhe tregtim per armet e kategorive B1,B4,C dhe D,per poligon civil qitje,per aftesim teorik dhe praktik te personave per prodhimin ,ēaktivizimin dhe riparimin e armeve.
Adresa: BAJRAM CURRI Lagjja Partizani, Rruga Jaho Salihi, Pallati Nr.90/3, Shk. Nr.1, Ap. Nr.5.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Adem Trezhnjeva 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Adem Trezhnjeva
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 65,289,951.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 106,631,954.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,000,000.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,314,200.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,375,100.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 617,255.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TREZHNJEVA