Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ERGES MAT
Numri unik i identifikimit (NIPT): K17614913O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Burrel
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 13,853,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 13,853
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e ndertimeve dhe te projektimeve, ndertime civile dhe ekonomike, ujesjelles dhe kanalizime, vepra kullimi, ujitje toke e impiante vaditese,hidraulike, rikonstruksione dhe ndertime te objekteve te eneve nen presion, hapje shtrim asfaltim e mirmbajtje te rrugeve, zhvillim dekori ne mjedise urbane, projektime te strukturave te zakonshme prej murature tulle guri, betoni, betonarmeje e metalike, Tregtim me shumice e pakice import export te mallrave te ndryshme industriale e ushqimore, mallra bujqesore e blektorale, makineri pajisje pjese kembimi e nderrimi, prodhim e tregtim materiale ndertimi, tregtim karburanti e vajra lubrifikanbte, hapje dyqane bare bufe e restorante, hoteleri si dhe ne fushen e trasportit te mallrave e pasagjereve si brenda e jashte vendit. Pastrimi dhe zhvillimi i pyjeve si dhe sistemimi i siperfaqeve urbane .
Adresa: BURREL LAGJA DRITA
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Erion Lami 100
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Erion Lami
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 19,565,444.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 43,210,548.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,233,320.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,569,590.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 400,116.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 2,538,121.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ERGES MAT